Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dalin pamjet e Halle Berry në "John Wick :Chapter 3"

Film  |  05.06.2018 Ora 11:33   
Muajin e kaluar u bë e ditur se pjesa e tretë e filmit "John Wick" do të ketë në kastë edhe emra aktorësh si Halle Berry, Anjelica Huston dhe Asia Kate Dillon.

Por që vetëm tani është lansuar një poster ku Halle duket në karakterine  saj në këtë film si Sofia. Thuhet se filmi i ri protaginistin Keanu Reeves e gjen në ujëra më të nxehta sesa dy pjesët e para.

Ndërsa Sofia rol i luajtur nga Halle Berry bëhet e ditur se është në anën e tij. "John Wick:Chapter 3" do të lansohet më datën 17 maj të vitit të ardhshëm./radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing