Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​ Leslie Odom Jr, Freida Pinto, Orlando Bloom dhe Cynthia Erivo bashkë në filmin “Needle In A Timestack”

Film  |  06.06.2018 Ora 14:17   

Edhe pse më pari ai ka punuar në filmin e animuar “Justice League”, regjisori skenaristi dhe producenti John Ridley është I njohur për filmat e të kaluarës dhe trillera.

Tani bëhet e ditur se ai është duke punuar në filmin “Needle In A Timestack” ku pjesë e tij do të jenë aktorët Leslie Odom Jr, Freida Pinto, Orlando Bloom dhe Cynthia Erivo. 

Ridley ka adoptuar skenarin nga tregimi I shkurtër I Robert Silverberg të vitit 1966, I cili fokusohet në udhëtimin në kohë. Dhe fatkeqësisht për ata që jetojnë në atë kohë edhe për ciftin Mikkelsen dhe Janine koha ndryshon gjërat edhe mbrenda ditës.

Filmi do të jetë një prodhim I BRON Studios. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing