Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Anne-Marie dhe Calum Scott do të bashkëpunojnë?

Muzikë  |  26.05.2022 Ora 18:44   

31-vjeçarja Anne-Marie dhe Calum Scott mund të bashkohen në një projekt muzikorë në të ardhmën.

Këngëtarja e hitit “Ciao Adios” dhe ylli 33-vjeçar thuhet se e kanë shijuar prezencën e njëri tjetrit në shfaqjën Prince's Trust Awards në Teatrin Royal Drury Lane të Londrës e cila u mbajt gjatë të martës.

Kjo i ka lënë fansat të mendojnë që një bashkëpunim mes dyshës është i mundur.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing