Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Garner me rol kryesor në filmin "Yes Day"

Film  |  07.06.2018 Ora 11:05   
Teoritë e prindërimit janë të ndryshme dhe ato vijnë e shkojnë, por një nga to frymëzuar nga libri i fëmijëve i vitit 2009, nga Amy Krouse Rosenthal dhe Tom Lichtenhelp "Yes Day",  është vendosur të bëhet film ku rolin kryesor do ta ketë aktorja Jennifer Garner".

Koncepti bazë i librit dhe i Ditës PO, është që prindërit duhet të kenë një 24 orësh që fëmijëve u thonë vetëm PO. Kjo nuk do të thotë që të lejosh në 9-të vjecar të ngasë makinën, por që mund ta lejosh për kamping, të rrijë vonë i zgjuar, apo edhe të hajë picë për mëngjes.

Për shumë kjo mund të mendohet si një ditë plot kaos, por që idenë e ka pranuar me shumë qef aktorja Garner dhe asaj i është bashkuar edhe regjisori Miguel Arteta.

Shumë shpejt do të kemi mundësinë të shohim filmin më të ri të Jennifer Garner " Peppermint", i cili ka premierën më datën 21 shtator./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing