Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

WhatsApp nuk do funksionojë ne te gjithe telefonat mobil

Teknologji  |  20.06.2018 Ora 0:12   

Drejtues nga WhatsApp kane njoftuar se aplikacioni nuk do të jete funksional më në disa lloje të celularëve iPhone dhe Android.

dhe kjo pritet te ndodhe ne  2 vitet e ardhshme.

WhatsApp ka zbuluar me anë të një postimi se kompania do të zhdukë këto lloj sistemesh deri në 1 shkurt 2020.

-iOS 7 dhe më të vjetër

-Android Gingerbread 2.3.7 dhe më të vjetër.

Për më tepër, aplikacioni mund të ndalojë funksionimin në çdo kohë.

Komentet

Marketing

Tjera në Teknologji

Marketing