Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Robert Plant refuzon rolin në serinë e famshmë “Game Of Thrones”

Muzikë  |  29.06.2018 Ora 10:39   
Gjatë sezoneve të serialit të famshëm “Game Of Thrones” janë shfaqur në disa skena të shkurtra disa këngëtarë të njohur.
Kemi parë grupin “Bastille”, pionierët e muzikës prog metal “Mastodon” dhe kantautorin britanik, Ed Shreeran.

Por, një yll i muzikës rock nuk do ta shohim në “Game of Thrones”, bëhet fjalë për Robert Plant, liderin e rock grupit “Led Zeppelin”.

Vokalisti legjendar ka bërë të ditur se ka refuzuar ftesën për të luajtur në serinë “Game of Thrones”.

I pyetur për rolin që iu ofrua, Robert Plant deklaroi se nuk e mbante mend.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing