Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Megan Thee Stallion pagoi 250,000 dollarë reperin Future, për t'u paraqitur në bashkëpunim

Muzikë  |  16.08.2022 Ora 11:33   
Megan Thee Stallion i pagoi Future një tarifë të madhe për t'u shfaqur në këngën e saj Pressurelicious.

Reperja Hot Girl Summer,  foli me LA Leakers  Justin Credible dhe DJ Sourmilk, në stacionin radiofonik Power 106 Los Angeles, për një intervistë video, në të cilën ajo tregoi se sa ka paguar për Future që të shfaqet në këngën e saj të re.

Raportohet se bashkëpunimi i kushtoi Meganit 250,000 dollarë.

Ajo saktësoi se i duhej Future për këngën,  ndërsa të dy punonin në Miami.

Megan tregoi se një zëdhënës i Future i tha asaj, "Mirë, 250. Ai dëshiron 250 mijë."

Dhe  Megan u përgjigj: “OK u bë. Dikush të shkojë të nxjerrë 250,000 nga banka dhe të shkojë t'i lëshojë në konton e Future dhe t'i tregojë atij se më duhet zëri i tij në këtë këngë.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing