Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vajza e Idris Elbës, Isani nuk I fol babit, pasi nuk mori një rol në filmin e tij të ri "Beast"

Film  |  16.08.2022 Ora 12:34   
Idris Elba thotë se vajza e tij Isani nuk foli me të për tre javë tashmë, pasi nuk mori një rol në filmin e tij të ri.

Gjatë një episodi të fundit të "The Breakfast Club", aktori zbuloi se Isani kishte bërë audicionin për filmin e tij të ri, Beast, me shpresën se do të luante një nga vajzat e tij. Fatkeqësisht, ajo nuk e mori rolin, gjë që ndikoi në marrëdhënien e saj me aktorin e njohur për disa javë.

Idris pranon se audicioni i vajzës së tij ishte i mrekullueshëm. Thjesht i mungonte kimia e nevojshme për filmin.
Edhe pse ajo dha një audicion të mrekullueshëm për filmin, Idris Elba u tha drejtuesve të The Breakfast Club se kimia e tij dhe e vajzës në jetën reale nuk ishte e duhura për filmin.

Isani nuk foli me babain e saj për "tre javë" pasi mori lajmin se ajo nuk ishte zgjedhur për filmin.
Pas marrjes së një telefonate nga producenti Will Packer që konfirmoi se ajo nuk e realizoi pjesën, 20-vjeçarja nuk foli me Idrisin për disa kohë.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing