Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Idris Elba është larguar përfundimisht nga bisedimet për të marrë rolin e James Bond

Film  |  17.08.2022 Ora 8:32   
Sipas raportimeve, aktori Idris Elba është larguar përfundimisht nga bisedimet me shefat e filmave për të marrë rolin e James Bond.

Ylli, 49 vjeç, ishte i preferuari i prezantuesve për të zëvendësuar Daniel Craig si superspiun, por është i prirur të ndjekë role të tjera - dhe madje ka paraqitur një listë me emra të propozuar për producenten Barbara Broccoli të aktorëve për të luajtur 007.

Një burim i tha The Sun: “Tifozët dhe Barbara donin Idrisin, por ai dëshiron të krijojë diçka për veten e tij.
"Megjithatë, ai ka paraqitur emra për të luajtur 007. Ai është "joformalisht" në procesin e vendimmarrjes pasi ka qenë në bisedime me producentët për kaq shumë kohë."

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing