Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Cardo B sjellë në jetë vajzën, e quan Kulture Kiari Cephus

Muzikë  |  12.07.2018 Ora 12:56   

Reperja e famshme amerikane, Cardi B ka, dje ka njoftuar për ardhjen në jëtë të vajzës së saj, shkruan Radio Plus.

Cardi B ka publikuar një fotogfai në Instagram ku shkruan: ” Kulture Kiari Cephus 07/10/18″. 

Ky është fëmija i parë i reperes 25-vjeçare dhe reperit të famshëm Offset, emri i vërtetë i së cilit është Kiari Kendrell Cephus.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing