Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  13.07.2018 Ora 10:23   
Këngëtarja e njohur amerikane, Ariana Grande pas dy bashkëpunimeve me Nicky Minaj, “Bed” dhe “The Light Is Coming”, tashmë ka publikuar edhe këngën e saj më të re “God Is a Woman”, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Ariana Granda “God Is a Woman”, u publikua mbrëmë YouTube fillimisht vetëm në versionin audio dhe është kënga e dytë nga albumi i saj i ri “Sweetener”, i cili i përmbanë 15 këngë.

Së fundmi është raportuar edhe për një projekt të përbashkët nga Ariana Grande dhe këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing