Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pas performancës në Rusi, Will Smith vlerëson Era Istrefin

Muzikë  |  16.07.2018 Ora 12:00   
Aktori dhe reperi i famshëm amerikan Will Smith pas përfundimit të Kampionatit Botëror dhe performancës , ka falënderuar këngëtarin, Nick Jam për ftesën që ia ka bërë atij bëri që të realizonin himnin e Kampionanit Botërorit, “Live It Up” bashkë me këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi, shkruan Radio Plus.

 “Era Istrefi, ti je e bukur dhe je një shpirt delikat. Të çmoj. Vazhdo të buzëqeshësh”, janë këto fjalët e Will Smith për Era Istrefin.

Edhe dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa kanë përkrahur Era Istrefin. /radioplus/.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing