Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Mamma Mia: Here We Go Again" mban premierën në Londër

Film  |  17.07.2018 Ora 11:40   
Kanë kaluar tashmë 10 vite që kur u lansua "Mamma Mia", dhe pas një dekade vjen pjesa e dytë e këtij filmi mjuzikël shumë të pëlqyer.

"Mamma Mia: Here We Go Again" quhet pjesa e dytë dhe pjesë e kastës janë të gjitha aktoret e pjesës së parë me disa të rinj, ndër ta edhe këngëtarja e njohur Cher.

Lily James, Amanda Seyfried, Meryl Strip, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarshard, Cher e shumë aktorë të tjera ishin të pranishëm në premierën e filmit në Londër, ku në sy ranë më së shumti Lily James dhe Amanda Seyfried, të cilat dukeshin edhe shumë të lidhura me njëra tjetrën. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing