Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Lynne Spears i kërkon falje për gjithçka që e ka lënduar Britney Spears

Muzikë  |  03.10.2022 Ora 15:17   
Lynne Spears i ka kërkuar falje vajzës së saj Britney Spears në Instagram për çdo gjë dhe gjithçka që i ka shkaktuar dhimbje.

Gjatë fundjavës, Britney shkroi në një postim të gjatë në Instagram se ajo po përpiqet të kaloj faktin se familja e saj nuk ka marrë asnjë përgjegjësi për veprimet e tyre të supozuara dhe sillet sikur nuk kanë bërë asgjë të keqe.

"Problemi i vërtetë për mua është se familja ime edhe sot e kësaj dite sinqerisht nuk është e vetëdijshme dhe me të vërtetë besojnë në mendjet e tyre se nuk kanë bërë asgjë të keqe !" tha ajo. “Ata të paktën mund të marrin përgjegjësinë për veprimet e tyre dhe në fakt të pranojnë faktin se më kanë lënduar mua!

"Për mua vetëm një falje e sinqertë do të më ndihmonte të mbyllja, por sinqerisht më shpërthen mendjen çdo ditë të jetës sime edhe pasi dihet se çfarë më kanë bërë, ata ende veprojnë sikur kjo është në rregull! Reagimi i tyre tregon se unë nuk kam një familje që më vlerëson apo më respekton .... fare!

Nëna e saj Lynne u përgjigj në komente duke i kërkuar falje vajzës së saj për të gjitha dhimbjet që pësoi si rezultat i konservatorit, i cili drejtohej kryesisht nga babai i Britney, Jamie.

"Më vjen shumë keq për dhimbjen tuaj!" Shkroi Lynne. "Me vjen keq prej vitesh! Të dua shumë dhe më mungon! Të lutem më zhblloko, që të flas personalisht me ty. Britney, thellë brenda vetes e di sa shumë të dua dhe më mungon!
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing