Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“I’m A Mess” nga Bebe Rexha arrin 10 milionë shikime

Muzikë  |  25.07.2018 Ora 10:48   
Janë bërë vetëm pesë ditë që kur Bebe Rexha publikoi videoklipin e shumëpritur të këngës “I’m A Mess”, dhe në vëtëm pesë ditë videoklipi është shikuar mbi 10 milonë herë, shkruan Radio Plus.

“I’m A Mess” është një prej këgëve më të sukseshmë të albumit të saj debutes nga Bebe Rexha “Expectations”, i cili I bpublikua një muaj më parë dhe përmbanë 14 këngë si: “Ferrari”, “Pillow”, “2 Souls On Fire”, “I Got You”, “Meant To Be”, “Self Control” etjerë.

Së fundmi Bebe Rexha është nominuar në MTV Video Music Aëards 2018, në kategorinë “Bashkëpunimi më i mirë” me këngën “Meant To Be” të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me grupin e njohur amerikan “Florida Georgia Line”, /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing