Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chris Brown, Fat Joe dhe Dre publikojnë “Attention”

Muzikë  |  04.09.2018 Ora 10:35   
Këngëtarët e famshëm amerikanë, Chris Brown, Fat Joe dhe Dre kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan Radio Plus.

Bashkëpunimi më i ri nga Chris Brown, Fat Joe dhe Dre  mbanë titullin “Attention” dhe u lansua tri ditë më parë bashkë me videoklip. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing