Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Halle Berry me rol kryesor dhe regjisore në filmin “Bruised”

Film  |  12.09.2018 Ora 11:28   
Ajo është aktorja e parë dhe e fundit me ngjyrë deri më tani që ka fituar cmimin Oscar për aktoren më të mirë në vitin 2001, për rolin e saj në dramën “Monser’s Ball” .

Ndërsa Halle Berry nuk e ka ndërmend të ndalet, ajo perpos që do të luajë rolin kryesor do të jetë edhe regisore e filmit më të ri me titull “Bruised”.

Aktorja 52 vjeqe kështu do të jetë në karriken e regjisores për dramën me fokus artet marciale, është vendosur që filmi te hyjë në produksion në muajin mars të vitit 2019, ajo githashtu do të jetë edhe producente.

Halle Berry veqse ka filluar ushtrimet dhe dietat e vecanta për tu bërë gati për filmin. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing