Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Oriola në një pozë provokuese, por thotë se ka të brendshme

Muzikë  |  22.01.2018  |  58 Lexime

Oriola Marashi është duke marrë gjithnjë e më shumë vëmendje dhe kjo falë dukjes së saj mahnitëse.

Modelja e njohur nga Shqipëria është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon video dhe fotografi që nuk e lënë askënd të qetë.
Një video e publikuar në InstaStory, ku ajo shfaqej provokuese, bëri që portalet dhe mediat sociale të shkruanin se bukuroshja nuk kishte të brendshme.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing