Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Marc Anthony, Will Smith dhe Bad Bunny publikojnë këngën e re (Video)

Muzikë  |  01.10.2018 Ora 11:03   
Këngëtarët e njohur, Marc Anthony, Will Smith dhe Bad Bunny janë bërë bashkë për herë të parë për të sjell një këngë të re, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Marc Anthony, Will Smith dhe Bad Bunny titullohet “Está Rico”.

“Está Rico” u publikua bashkë me videoklip 3 ditë më parë dhe deri më tani është dëgjuar dhe shikuar mbi 10 milionë herë në YouTube.

“Duke bërë histori! Esta Rico tashmë doli në treg”, ka shkruar Will Smith në Instagram.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing