Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kate Hudson ka bërë publike foton e vajzës Rani Rose Hudson Fujikawa

Film  |  08.10.2018 Ora 14:17   
Aktorja e njohur Kate Hudson ka bërë publike vetë foton e vajzës së saj të posa lindur Rani Rose Hudson Fujikawa, vetëm katër ditë pas lindjes.

“Our little Rosebud” – ka qenë përshkrimi I fotos shkruar nga Hudson dhe shpëndarë në Instagramin e saj. Babai I vajzës së vogël Danny Fujikawa, ka bërë të ditur se Rani është pagëzuar vajza e tyre sipas babait të tij Ron, I cili ka thënë se është nder për vajzën e tij të mbaj emrin e gjyshit, meqë ai ishte një njeri I mrekullueshëm që ju mungon të gjithë njerëzve që e njohën.

Në anën tjetër Kate ka 3 fëmijë me tre baballarë të dryshëm, ajo ka djalin 14 vjet Ryder me ish bashkëshortin Chris Robinson dhe Bingham 7 vjeq me ish të fejuarin Matt Bellamy. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing