Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Rambo 5 është titulluar “Last Blood”

Film  |  10.10.2018 Ora 14:13   
Javën e kaluar doli lajmi se filmi Rambo tashmë është duke zhvilluar xhirimet dhe në krye ka aktorin Sylvester Stallone në rolin e John Rambos. Po ashtu është lansuar edhe një foto bashkë me lajmin ku aktori shihet me një kapelë duke kompletuar rolin e një cowboy-i.

Duket sikur ky film ku Stallone do të luajë heroin është edhe e fundit, meqë sipas Hollywood Reporter filmi është quajtur “Rambo 5: Last Blood”. Në këtë pjesë të filmit luan edhe Paz Vega e cila gjendet në rolin e reporteres Carmen Delgado që mbulon një shkembim droge në Meksikë.

Por kur karteli rrëmben vajzën e saj ajo thërret John Rambon në ndihmë më shpëtimin e vajzës së saj. Filmi ka për regjisorë Adrian Grunberg, ndërsa skenari është shkruar nga vetë Stallone dhe Matt Cirulnick. Ende nuk ka datë të saktë lansimi, por mendohet se do të jetë viti 2019-të. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing