Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selektori i Maltës: Kosova nuk do ta ketë aspak të lehtë

Sport  |  10.10.2018 Ora 22:42   

Përzgjedhësi i Maltës, Ray Farrugia, në konferencenën një ditë para ndeshjes ka thënë se Kosova nuk do ta ketë lehë me ekipin e tij.

“Sikur Kosova ashtu edhe ne kemi prurje të reja. Jemi përmirësuar dukshëm dhe Kosova nuk do ta ketë lehtë. Kam thënë se Kosova është favorite duke u bazuar në futbollistët e saj që luajnë nëpër klube të mëdha dhe unë besoj se brenda pesë viteve ata do ta jenë një top-kombëtare”, ka theksuar ai.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing