Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michael Fassbender dhe Alicia Vikander do të luajnë në Hope

Film  |  31.03.2023 Ora 10:50   
Michael Fassbender dhe Alicia Vikander do të luajnë në filmin thriller "Hope".
 
Burri dhe gruaja do të luajnë role kyçe në filmin e ri nga regjisori koreano-jugor Na Hong-jin.
 
Filmi kryesisht në gjuhën koreane ndjek banorët e Hopo Portit, ku një zbulim misterioz bëhet në periferi të qytetit të largët port.
 
Banorët shpejt e gjejnë veten në një luftë të dëshpëruar për mbijetesë kundër diçkaje që nuk është hasur kurrë më parë.
 
Kuptohet se Fassbender dhe Vikander do të flasin anglisht në film dhe ishin të prirur të shfaqeshin pasi u impresionuan nga puna e mëparshme e regjisorit – e cila përfshin hitin e vitit 2016 “The Waiting”.
 
Kjo do të shënojë herën e dytë që çifti do të shfaqet së bashku në të njëjtin film pas 'The Light Between Oceans'.
 
Kastigu dhe para-produksioni shtesë janë duke u zhvilluar për një xhirim më vonë këtë vit në Korenë e Jugut.
 
Prodhuesi-shpërndarësi korean Plus M Entertainment po ofron mbështetje financiare për projektin.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing