Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lansohet Projektin për Reformën e Sistemit të Asistencës Sociale

Ekonomi  |  24.10.2023 Ora 8:33   

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve sot do të lansojë Projektin për Reformën e Sistemit të Asistencës Sociale të Kosovës.

Të pranishëm për lansimin e këtij projekti janë edhe i pari i kësaj ministrie, Hekuran Murati, dhe drejtori i Bankës Botërore, Massimiliano Paolucci./eo/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Ekonomi

Marketing