Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Princ William dhe fëmijët takojnë artisten pas Taylor Swift

Të Tjera  |  24.06.2024 Ora 17:43   
Taylor Swift performoi para 90 mijë fansave në stadiumin Wembley të Londrës në kuadër të koncertit Eras Tour.

Por, në mesin e këtyre pjesëmarrësve ishte edhe Princi William me fëmijët e tij.

Në fillim pati spekulime të madhe për praninë e familjes mbretërore, por tani u bë më se e qartë se ata ishin të pranishëm.

Princi William bashkë me fëmijët madje kanë qenë në prapaskenë për të bërë fotografi me artisten amerikane Taylor Swift.

Ishin vet ata të cilët e konfirmuan përmes postimit të tyre në Instagram.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing