Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ZYRTARE: Seria A fillon më 19 Shtator

Sport  |  31.08.2020 Ora 16:36   
Seria A e ka konfirmuar fillimin e vitit 2020-21 më 19 dhe 20 shtator, dhe kalendari do të shpallet të Mërkurën me 2 Shtator.

Këshilli Federal ka vendosur datat për sezonin e ardhshëm gjatë një takimi në Romë sot.

Raundi i parë i ndeshjeve do të zhvillohet në 19 dhe 20 shtator dhe kalendari do të hartohet brenda dy ditësh, siç pritet të njoftohet të Mërkurën këtë javë./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing