Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Man City konfirmon që Mahrez dhe Laporte janë testuar pozitivisht për COVID-19

Sport  |  07.09.2020 Ora 15:13   
Man City konfirmon që Mahrez dhe Laporte janë testuar pozitivisht për COVID-19

Të dy lojtarët aktualisht po vazhdojnë një periudhë të vetë-izolimit në përputhje me protokollin e Premier League dhe qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar për karantinën. Ata nuk kanë shfaqur simptoma të virusit./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing