Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Luana nxit spekulime se do të martohet në verë

22.01.2018 Ora 12:48   
Luana me klasse
Luana me klasse

Luana i është drejtuar “si unë në verë”? Më pas moderatorja është drejtuar nga Edi Manushi duke i thënë që është shaka dhe i ka kërkuar atij t’ia konfirmojë publikut që nuk është e vërtetë.

Manushi është shprehur nga ana tjetër, se “nuk i dihet, pasi zërat po qarkullojnë”.

Ka kohë që qarkullojnë thashetheme se Luana është në një lidhje me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj, edhe pse ata nuk e kanë pranuar ende publikisht. /Class/

Komentet

Marketing

Tjera në

Marketing