Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

10 mijë punëtorë të regjistruar në platformën ‘Super Puna’

Vendi  |  31.05.2023 Ora 9:01   
Tashmë janë regjistruar 10 mijë punëtorë në “Super Puna”.

Sipas njoftimit, kaq është edhe numri i atyre që janë të verifikuar në këtë platformë.

“10 mijë punëkërkues të regjistruar dhe të verifikuar në Super Puna”, thuhet në njoftim.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Vendi

Marketing