Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Grupi Queen do të performojnë në "Academy Awards"

Muzikë  |  06.02.2019 Ora 12:12   
Kitaristi legjendar i grupit “Queen”, Brian May do të performojë së bashku me kolegët e bendit në ceremoninë e “Academy Awards”.
Filmi biografik për grupin “Bohemian Rhapsody” është nominuar në pesë kategori të ndryshme për Oscar, duke përfshirë edhe nominimet për Fotografinë më të Mirë dhe Aktori më i mirë, shkraun RadioPlus.

Ndryshe, ceremonia e ndarjes së çmimeve të Academy Awards do të mbahet më 24 shkurt në Los Angeles të SHBA-ve.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing