Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kosova fiton edhe një vend në ranglistën e Fifa-s

Sport  |  07.02.2019 Ora 15:07   

Kosova është ngjitur për një pozitë në ranglistën e FIFA-s për muajin shkurt dhe tani pozicionohet në vendin e 130.

Kombëtarja shqiptare ka pësuar rënie për një pozitë dhe pozicionohet në vendin e 61 të ranglistës.

Ndryshime nuk ka në krye të ranglistës të cilës i prin Belgjika e përcjell nga Franca, Brazili, Kroacia dhe Anglia.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing