Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë 3 vite që janë rilidhur shoqërisht

Film  |  14.02.2019 Ora 13:46   
Edhe më shumë detaje tashmë janë bërë të ditura, që nga ditëlindja e 50-të e aktores Jennifer Aniston ku u shkruajt në të gjitha mediat se edhe ish burri I saj Brad Pitt ishte aty.

Tashmë thuhet se dyshja ka 3 vite që janë rilidhur shoqërisht, e sidomos pas vdekjes së nënës së aktores Aniston. Jennifer dhe Brad ishin te martuar për disa vite, ndërsa u ndanë 14 vite më parë, duke vazhduar ai jetën me Angelina Jolie ndërsa Jenn asnjëherë nuk pati më një lidhje stabile, përpos atë më të gjatën me aktorin Justin Theroux, me të cilin u ndanë përfundimisht vitin e kaluar.

Sipas një burimi pranë dyshes, ata kanë shumë respekt për njëri tjetrin dhe kanë komunikim të shëndosh sikur ndërmjet miqsh./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing