Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Filmi I ri James Bond do të titullohet “Shatterhand”

Film  |  22.02.2019 Ora 14:24   
Pas një serie me vonesa dhe gjëra që vinin në pikëpyetje prodhimin e filmit James Bond, duket se gjërat tashmë po vijnë drejt një përfundimi. Kështu është vendosur se James Bond filmi I 25 me rradhë do të quhet “Shatterhand”.
 
Përderisa për prodhimin do të kujdeset Cary Joji Fukunaga në krye të skenarit është Scott Z Burns ndërsa lansimi I tij do tëbëhet në muajin prill të vitit 2020. Sikur “Spectre” që ishte titulli I I filmit të fundit e I cili mori muaj të tërë kohë për tju vendosur ashtu ndodhi edhe me filmin I cili pritet të dalë.
 
Ndër të tjera me rëndësi është që Daniel Craig do tëjetë sërish agjentii famshëm 007 , dhe do  të jetë një histori e cila përcakton vazhdimin e temave të mëparshme nga “Casino Royale” dhe “Skyfall”, me aktorët Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Ben Whishaw dhe Naomi Harris.
 
James Bond I 25-ti me rradhë do të jetë në kinematë e Brianisë së Madhe më datën 8 prill 2020. /radioplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing