Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sia, Diplo dhe Labrinth do të lansojnë një album bashkë

Muzikë  |  13.03.2019 Ora 13:16   
LSD është emri I asaj qka fansat e tre muziciantëve ndër më të mëdhenjët e kësaj kohe mezi po presin ta dëgjojnë.

 Ky në fakt është emri I supergrupit Labrinth, Sia dhe Diplo të cilët në nëntorin e vitit të kaluar lansuan EP debutuese “Mountains”, ndërsa për afër një muaj besohet se do të vijë një album nga kjo treshe e talentuar të gjithë nga Britania e Madhe.  

Këngët e lansuara më herët si “Genius”, “Audio”, “Thunderclouds” dhe “Mountains”  kanë qenë vetëm disa të dhëna se Sia, Labrinth dhe Diplo shumë shpejt do të sjellin diqka bashkë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing