Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sofia Reyes, Rita Ora dhe Anitta lansojnë këngën “RIP”(VIDEO)

Muzikë  |  15.03.2019 Ora 13:42   
 Lista e bashkëpunimeve në gjuhën latine duket se po rritet edhe më shumë, këtë rradhë janë Sofia Reyes, Rita Ora dhe Anitta të cilat kanë lansuar këngën himn të femrave “RIP”.

Kënga ka një ritëm të përsosur ndërsa në tekst ato nuk besojnë në tregimet e meshkujve ndërsa kanë vrarë totalisht gënjeshtrën.

Ky përpos që është një bashkëpunim muzikor I nivelit të lartë, është edhe një mix nacionalitetesh, ku këndohet në gjuhën spanjolle, angleze dhe portugeze. /radioplus/
  

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing