Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lil Uzi Vert i rikthehet muzikës (Video)

Muzikë  |  29.03.2019 Ora 11:41   
Lil Uzi rikthehet nga penzionimi prej muzikës.

Reperi 24 vjeçar nga Philadelphia pati lajmëruar tërheqjen nga muzika pas problemeve të shumta me labelin e tij “Neë Generation”, por si duket Uzi Vert ka mbledhur forcat duke lansuar këngën “Free Uzi”, shkruan RadioPlus.

Në këngën 3 minutëshe, reperi tregon sfidat dhe sakrificat që ka kaluar që ti kthehet përsëri muzikës.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing