Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"The Greatest Showman" vazhdon me suksese edhe në vitin 2019 (VIDEO)

Muzikë  |  03.04.2019 Ora 10:50   
Albumi me kolonat zanore të filmit The Greatest Showman vazhdon të gëzoj sukses edhe në vitin 2019, duke mbajtur  ende vendin e parë si albumin më të mirë të vitit.

Albumi në lansim ka qëndruar 5 javë në krye të Officials Albums Chart duke i dhënë fitime me mbi 2 milionë kopje të shitura, shkruan RadioPlus.

Dy nga hitet më të mëdha të albumit janë This is Me nga Keala Settle dhe Hugh Jackman “The Greatest Showman”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing