Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Ylli I “Game Of Thrones” Hafthor Julius Bjornsson për herë të pestë Njeriu më I Fortë në Europë

Film  |  10.04.2019 Ora 13:49   
Ylli I serisë së famshme “Game Of Thrones” , Hafthor Julius Bjornsson apo I njohur në seri si The Mountain, është zgjedhur si Njeriu më I Fortë në Europë për herën e pestë me rradhë.

I gjatë mbi 2 metra dhe me një peshë prej mbi 192 kilogramësh , aktori ka arritë ta përfundoj me sukses sfidën për të ngre lartë  peshën prej 350 kilogramësh.

“Unë jam në ushtrime jashtë cdo ditë, ndërsa më duhet të marrë afër 10.000 kalori në ditë, ndërsa duhet të ha cdo dy orë për të mbajtur në formë trupin tim” –ka thënë Hafthor në një intervistë për Page Six./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing