Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Camila Cabello refuzon të këndojë këngët “Fifth Harmony”

Muzikë  |  13.02.2018 Ora 9:35   
Këngëtarja e famshme, ish anëtarja e grupit të njohur amerikan “Fifth Harmony”, Camilia Cabello është duke shijuar suksesin e albumit të saj debutues si solo këngëtare.

Krijuesja e hitit “Havana” së fundmi ka ka realizuar një set fotografik dhe ka dhënë një intervistë për revistën e njohur “NME” ku është pyetur nëse ndonjëherë do të këndonte këngë të ish gurpit të saj, pjesë e së cilit ka qenë deri në vitin 2016 nëse një gjë e tillë do t’i kërkohej nga fansat në një nga turnetë e saj.

"Jo ... jo, padyshim që jo. Unë sinqerisht kurrë nuk kam menduar kurrë për këtë. Unë po ndihem sikur kam filluar dhe po e jetoj një kapitull të ri të jetës sime”, ka thënë Camilia. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing