Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lansohet kënga "Blame It on Your Love" nga Charli XCX dhe Lizzo (Video)

Muzikë  |  16.05.2019 Ora 10:54   
Mbrëmë është lansuar kënga në bashkëpunim mes artisteve Charli XCX dhe Lizzo.

Kënga titullohet “Blame It on Your Love” që është shkruar dhe prodhuar nga Stargate, shkruan RadioPlus.

Kjo këngë është e para për Charli XCX që nga tetori I vitit të kaluar ku solli këngën “1999”. Singlin mund ta dëgjoni në RadioPlus dhe platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing