Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pas festivalit të Kanës, Rita Ora vazhdon me turin e saj

Muzikë  |  22.05.2019 Ora 10:52   
Pas rikthimit nga festivali i  Kanës, Rita ka vazhduar me turneun “Phoenix”.

Ora mbrëmë filloi me turin e koncerteve në Angli, ku startoi  në Cardiff, dhe dhuroi shoë të vërtetë, shkruan RadioPlus.

Për ndryshe, “Carry On” titullohet projekti i fundit nga Rita Ora, këngë kjo në bashkëpunim me Kygon.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing