Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Khalid publikon këngën e re

Muzikë  |  16.02.2018 Ora 10:49   
Reperi i njohur amerikan, Khalid Donnel Robinson, i njohur vetëm si Khalid dhe ylli i “Dancing With The Stars”, Normani Kordei së fundmi publikuan projektin e tyre të përbashkët me titull “Love Lies”.

“Love Lies” u lansua fillmisht në versionin audio më 14 shkurt, në ditën e Shën Valentinit dhe po qëndron në mesin e 20 videove më të kërkuara në YouTube.

Khalid njihet për bashkëpunime të sukseshme, ndërkaq një prej bashkëpunimeve të tij më të sukseshme është me Dj-in e njohur, Mrashmello me këngën “Silence”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing