Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chris Hemsworth ishte në dietë vegane 95% për të arritë fizikun për filmin “Avengers: Endgame”

Film  |  28.05.2019 Ora 15:46   
Traineri personal I aktorit Chris Hemsworth Luke Zocchi ka thënë se ylli I filmit “Avengers: Endgame” , Chris Hemsworth ka qenë në një dietë 95% vegane, për të arritë fizikun për rolin e tij.

“Kemi vënë Chris në një plan jo të lehtë për të arritur formën e duhur, atij I kemi lejuar të konsumoj në masë shumë të vogël dhe të planifikuar mish, vetëm 1 herë në 3 ditë dhe kjo ndodhi për Avengers 3 dhe 4” – ka thënë trajneri në një emision televiziv.

Në fakt për të marrë proteinat e duhura ai ka konsumuar të tjera ushqime me përmbajtje të lartë proteinash duke u larguar nga mishi. “ Duhej të konsumonte 6 racione në ditë duke grumbulluar përafërsisht 3.500 kalori në ditë, për të marrë fizikun e superheroit, ndërsa është ushtruar fizikisht dy herë në ditë.’- ka thënë Luke ndër të tjera.  /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing