Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Katy Perry lanson singlin e saj më të ri "Never Really Over"

Muzikë  |  29.05.2019 Ora 11:03   
Të premten e 31 majit, këngë do të lansoj edhe artistja amerikane Katy Perry.

Singli më i ri I këngëtares do të titullohet “Never Really Over”, shkruan RadioPlus.

Antarja e jurisë në American Idol së fundmi ka bashkëpunuar me Daddy Yanke dhe Snow për remixin “Calma” që është pritur mjaftë mirë nga audienca.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing