Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pas "Old Town Road" Lil Nas X vjen me risi

Muzikë  |  30.05.2019 Ora 10:47   
Me këngën “Old Town Road” që është në pozitën e parë për tetë javë rresht në Hot 100, Lil Nas X ka vendosur ta bëj hapin e rradhës.

20-vjeçari ka postuar në rrjetet sociale detajet dhe coverin për albumin e ri, shkruan RadioPlus

Seti i këngëve që do të përfshijë tetë single do të lansohet në muajin korrik, por pa dhënë datën, duke I lënë hapsirë për më vonë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing