Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pas "The Voice" Adam Levine fillon me koncerte

Muzikë  |  30.05.2019 Ora 10:50   
Adam Levine ka shtuar një koncert të ri në agjendën e tij, i pari që kur e la punën si trajner në emisionin The Voice.

Këngëtari 40-vjeçari do të performojë me grupin e tij Marron 5 në hapjen e Hard Rock Live, vend ky në Seminole Hard Rock Hotel & Kazino në Hollywood, shkruan RadioPlus.

Grupi i famshëm do të performojë në këtë ngjarje të premten e 25 tetorit, dhe do të jenë të parët që do ta bëjnë këtë në teatrin e ri.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing