Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Dua Lipa dhe Anwar Hadid fotografohen duke dalë nga apartamenti I tij në New York

Muzikë  |  12.07.2019 Ora 15:27   
Ata janë duke shijuar ditët e para të romancës së tyre e cila filloi qysh muajin që lamë pas. Dua Lipa dhe Anwar Hadid po duken shumë komfort në krahët e njëri tjetrit, ndërsa janë fotografuar edhe duke dalë nga apartamenti I Anwar.

Dyshja janë parë duke shkuar për aeroport ndërsa Dua në dorë mbante edhe një kafe. Dua dhe Anwar kanë konfirmuar se janë të lidhur bashkë vikendin e kaluar, pasi ata u panë të afërt me njëri tjetrin në British Summer Time Festival në London Hyde Park.

Lidhja e Dua-s bashkë me Anwar erdhi shumë shpejt pas ndarjes së saj me Isaac Crew të cilët  kishin një lidhje të gjatë bashkë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing