Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ice Cube, Dakota Johnson dhe Trace Ellis Ross fillojnë me xhirimet e filmit “Covers”

Film  |  16.07.2019 Ora 13:42   
Tre ng aktorët në role kryesor Ice Cube, Dakota Johnson dhe Trace Ellis Ross, janë parë teksa kanë arritur në Microsoft Theater në Los Angeles, për të filluar  me xhirimet e fimit të tyre të ri me titull “Covers”.

Megjithëse dihet shumë pak për këtë film, në fakt aktorët e këtij filmi kanë në agjendë edhe të tjera filma që do të vijnë së shpejti.

Ice Cube nuk është parë në ekranin televiziv qysh nga viti 2017 në filmin “Fist Fight”, ndërsa ai do të jetë edhe pjesë e filmit “The Killer”, në anën tjetër Dakota në muajin gusht do të ketë premierën e filmit të saj më të ri “The Peanut Butter Falcon” ku luan bashkë me Shia LaBeouf, ndërsa Ellis ka huazuar zërin për filmin e animuar “Jodie”./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing