Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora dhe Adam Lambert do nderojnë me koncert Dj-in e ndjerë Avicii

Muzikë  |  04.09.2019 Ora 11:33   
Në dhjetori të këtij viti në Stockholm të Suedisë, do të nderohet me koncert i ndjeri Tim Berlinger, I njohur si Avicii.

Disa nga personazhet e njohura të botës së muzikës ku ka bashkëpunuar Avicii do të performojnë në këtë koncert që mbahet më 5 dhjetor, shkruan RadioPlus.

Rita Ora, Adam Lambert, Aloe Blacc, David Guetta, Kygo e plotë të tjerë do të jenë në natën e gjatë në nderim të Avicii.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing