Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jesy Nelson nga Little Mix ka provuar të bëjë vetëvrasje

Muzikë  |  09.09.2019 Ora 12:00   
Këngëtarja e bendit të famshëm të vahzave Little Mix, Jesy Nelson ka thënë për BBC se ajo një herë ka tentuar ti marrë vetes jetën, pasi që kishte vite që ajo tallej pa ndalur për pamjen e saj të jashtme.

Këngëtarja 28 vjece  të gjitha për jetën e saj I ka treguar në dokumentarin e saj nga BBC, “Jesy Nelson: Odd One Out”, ku gjithashtu është shprehur për formimin e bendit, fitoren në X Factor, pastaj abuzimin me narkotikë, por edhe për atë që asaj I është shpëtuar jeta nga I dashuri I saj në atë kohë.

“Gjithmonë I thoja vetes kjo kalon sepse duhet te kaloj, por pastaj ecja neper kuzhinë dhe merrja te gjitha tabletat që gjeja për qetësim” ka thënë ndër të tjera Jesy./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing